AR SAUGU PIRKTI MAŠINĄ AUKCIONUOSE? 
car-line

Anksčiau vieši aukcionai buvo gera vieta automobiliams pirkti. Tačiau šiomis dienomis, žmonės, kurie turėtų dalyvauti viešuosiuose aukcionuose, yra tie, kurie specializuojasi mechanikos srityje. Jei neišmanote, kaip įvertinti patinkančio automobilio žalos nuotoliniu būdu, vertėtų kreiptis į šios srities atstovus. Mūsų komanda turi daugiau nei 15 metų patirties mechanikos srityje.

Gebame tiksliai įvertinti pažeidimų kaštus, turime atstovą Amerikoje, kuris prieš mums perkant visuomet nuvyksta į realią vietą automobilio apžiūrai. Jums pasiūlome galutinę kainą (pasirūpiname, kad siūloma kaina Jums būtų mažesnė nei rinkos kaina Lietuvoje).

KAIP AUTOMOBILIAI ATSIDURIA AUKCIONUOSE?

Lietuvoje sklando nusistovėjusi klaidinga nuostata, kad aukcionuose automobiliai atsiranda tik po autoįvykių. Dažnam piliečiui priimtinas požiūris, kad jei automobilis atkeliauja į aukcioną, tai reiškia, kad jis nebetinkamas eksploatuoti. Tai nėra teisybė. Štai keletas punktų, su trumpais paaiškinimais:

  1. Visiškai nauji automobiliai. Tikrai taip, galime surasti visiškai naują automobilį prastovėjusį oficialaus atstovo ekspozicijų salėje. Oficialūs atstovai pirkdami automobilį iš gamyklos tampa automobilio savininkais ir nutikus taip, kad automobilio nepavyksta parduoti per numatytą laiką, jie šio automobilio gražinti gamintojui nebegali, todėl galiausiai jis atsiduria aukcionuose. Žinoma šių automobilių pradinė kaina yra aukštesnė ir paklausa didesnė, bet labai norint tikrai galime laimėti naujutėlį automobilį žemiau rinkos kainos.
  2. Kitas būdas, kuomet automobilio savininkas savo ankstesnį automobilį įkeičia atstovybėje į naują. Tuomet oficialus atstovas dažnu atveju įvertinęs gautą automobilį perduoda pardavimui aukcionuose.
  3. Automobilio savininkas negali įvykdyti mokėjimų bankui. Tuomet bankas parduoda autombilį aukcionuose.
  4. Automobilių pardavėjai JAV taip pat dalyvauja aukcionuose. Šie aukcionai dažniausiai nėra prieinami visuomenei, tačiau suteikiama galimybė dalyvauti uždaram aukcione kitų šalių įmonėms, kurios verčiasi naudotų automobilių prekyba.
  5. Autoįvykiai. Na žinoma nemaža dalis automobilių atkeliauja ir po autoįvykių. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad automobilis yra netvarkomas. Dažni pažeidimai minimalūs. Mūsų praktika supažindinus klientą su norimu automobiliu, detaliai papasakojus defektus ir aptarus galutinę kainą, tai dažniausiai ir yra pats populiariausias klientų pasirinkimas. Mes renkamės tik tuos automobilius, kurių pažeidimai nėra masyvūs. Kaip ir minėjome anksčiau, – siunčiame savo specialistą apžiūrai į vietą. Jūs galite būti ramūs, – pasirašydami sutartį su numatyta automobilio kaina, kad gausite pilnai paruoštą ir sutvarkytą automobilį, kurį dar ir nupoliruosime, nuplausime, o jūs atsiimsite tarsi naują iš automobilio salono.

Automobiliai parduodami internetiniuose automobilių aukcionuose, yra labai pigūs, palyginti su automobiliais, kuriuos galite įsigyti iš prekybos atstovų. Dėl to pirkėjai, turintys ribotą biudžetą, gali lengviau įsigyti jiems reikalingą transporto priemonę. Galite gauti transporto priemonę įvairiomis sąlygomis, įskaitant automobilius, kurie yra beveik tokie patys nauji, saugūs ir puikiai veikiantys. Verta turėti omenyje, kad tai Amerikos rinka. Aukcionų platformos – skaičiuojamos dešimtimis ir juose parduodamų automobilių (kiekviename jų) vyrauja šimtai tūkstančių automobilių. Ypatingai šiuo metu, dėl Covid-19 kritusiomis automobilių kainomis vertėtų pasinaudoti jau dabar. Siūlome susisiekti, konsuluojame ir siūlome automobilius nemokamai.