PASIRINKIMAS / UŽSAKYMAS IR KODĖL VERTA RINKTIS JAV?

Užsisakant automobilį svarbiausia žinoti kuo tiksliau ko norite. JAV automobilių rinka yra neįprastai didelė, todėl retas atvejis, kad mes negalėtume surasti ir įgyvendinti Jūsų lūkesčių. Kodėl verta rinktis automobilius iš JAV? Atsakymas elementarus – automobilio kaina. Įskaičiuojant transportavimą ir mokesčius, gausios komplektacijos automobilį galime pasiūlyti pigiau. Amerikoje įprasta praktika net nedaug apgadintus automobilius „nurašyti“, todėl automobilių savininkai draudžia automobilius ir dažnas atvejis, jog dėl minimalių pažeidimų juos keičia naujais. Todėl turint profesionalių mechanikos žinių ir gebant įvertinti pažeidimus galima rasti ir užsakyti tikrai tvarkingą automobilį, dažniausiai ir su pilniausia komplektacija, kuris Lietuvoje kainuotų gerokai daugiau. O dar didesnis privalumas, kad automobilio tikra istorija yra prieinama. Kitas aspektas, kad aukcionai privalo padaryti draudiminę techninę ekspertizę, su kuria jau aukciono metu galime matyti išsamią analizę su automobilio trūkumais.

 

 

“Kodėl verta rinktis automobilius iš JAV? Atsakymas elementarus – automobilio kaina. ”

 

red_car
Kodėl TGSAUTO?

Niekam ne paslaptis, kad automobiliai perkami per aukcionus. Internete paskaitę, galite rasti baisių nuotraukų, kuriose likę tik automobilio ratai, o galutinis rezultatas – tiesiog fantastinis. O po šiomis nuotraukomis komentarai apie „suklijuotus ir susiūtus Frankenšteinus“ iš trijų ar net keliolikos automobilių ir atrodantis geriau nei tą dieną, kai išriedėjo iš gamyklos. Tiesa ta, kad jei kas tokiais frankenšteinais ir užsiima, tai tik išprotėję mokslininkai! O mes oficialią veiklą vykdanti įmonė. Mūsų komandoje pagrindiniai mechanikai oficialiai dirbę mechanikos ir kitose susijusiose srityse daugiau nei 12 metų. Todėl išmokome vieną – norint daryti gerai, reikia kiek įmanoma mažiau tvarkyti tai, kas buvo surinkta automatizuotų robotų oficialiose gamyklose. Todėl perkame automobilius tik tuos, kuriuos drąsiai galėsime parodyti klientui iki automobilio sutvarkymo. Mūsų esami klientai tą žino gerai, todėl bendraujame su savo klientais ir po pardaviminiu laikotarpiu.

Drąsiai supažindiname su automobilio istorija iki automobiliui atvykstant į mūsų servisą. Nėra prasmės slėptis, atstovaujame savo vardą – mums svarbu, jog klientai būtų laimingi ir minėtu mus geru žodžiu. Lietuvoje pagirimų niekas už dyką nedalina. Užsakinėjame automobilius su minimaliais pažeidimais, keičiame detalėmis naujomis, „sueuropiname“. Sutvarkome viską, kas susiję su automobiliu. Jums įteikiame raktelius ir palinkime mėgautis nauja mašina.

Svarstote įsigyti automobilį iš JAV?

Atkreipkite dėmesį ne tik į automobilio kainą, bet ir istoriją. Klauskite mūsų, atsakysime į Jus dominančius klausimus.